ogłoszenia towarzyskie, polecicie ?

ogłoszenia towarzyskie, polecicie ?

Przegląda ktoś z Was anonse towarzyskie? Można tam poznać kogoś ciekawego? Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem, ale nie ma trochę odwagi. Może ktoś z doświadczonych kolegów by mi coś o tym powiedział?

gregBard

Posty: 1

 
Wymagania można mieć różne, ale jeśli ogłoszeń towarzyskich jest naprawdę bardzo dużo to nie ma problemów z dopasowaniem kogoś dla siebie. Zawsze kogoś znajduje.

xacti

Posty: 5

 
Korzystam od dawna z ogłoszeń towarzyskich ze strony https://samka.pl i jestem bardzo zadowolony. Dla mnie to najlepsze ogłoszenia w całym internecie.

Michasik

Posty: 7

 
U nas z ogłoszeń korzysta znajoma. Jest samotna, a lubi towarzystwo, dlatego poszukuje sobie panów, którzy dopasowują się do niej. Ma olbrzymie wymagania, lecz nie ma kłopotów ze znalezieniem kogoś, kto im wszystkim sprosta.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Jeżeli mam ochotę miło spędzić czas to korzystamy z ofert pań. Według mnie to super rozwiązanie, bo można łatwo dotrzeć do odpowiedniego wieku, wzrostu czy też wagi. Wybieram kobietę, która mi się najbardziej podoba.

Yuri20

Posty: 3

 
Opinii zawsze jest dużo. Jednym się podoba, a innym nie. To zwykłe. Nie każdy ma dużo czasu na poszukiwanie swoich partnerek. Warto wówczas umilić sobie w ten sposób czas, a będziemy na pewno zadowoleni.

Agmars

Posty: 12

 
Zawsze, kiedy chce spędzić miło czas szukam kogoś w ogłoszeniach. Nie mam chęci na pogawędki z w Internecie, bo wiem, że w większości przypadków kończy się tylko na tym. Jestem już za stary żeby pisać i pisać. Chce się spotkać porozmawiać i miło spędzić czas.

turysta00

Posty: 15

 
Według mnie nie jest sprawiedliwie, bo panowie mają w tym przypadku łatwiej. Ogłoszeń z kobietami jest mnóstwo, ale z mężczyznami nie. Moja znajoma nie jest zadowolona i często na to narzeka. Dobrze, że ja akurat jestem mężczyzną i takich problemów jak ona nie mam. Dla mnie ofert jest dużo i super.

Nimert56

Posty: 12