Naprawa ploterów w Poznaniu, jaka firma ?

Naprawa ploterów w Poznaniu, jaka firma ?

Czy w przypadku zakupu nowego plotera HP jego awaryjność będzie niższa od sprzętu sprzed kilku lat?

ewu1u01

Posty: 12

 
Odradzam Ci korzystanie z serwisów ploterów, które nie specjalizują się w naprawach konkretnej marki ponieważ pracownicy tych serwisów mogą nie mieć odpowiedniej wiedzy.

brudasek67

Posty: 14

 
Z własnego doświadczenia polecam Ci serwis ploterów: http://ploter.org.pl. Moim zdaniem jest to jeden z najbardziej profesjonalnych serwisów działających na terenie Poznania w którym pracownicy mają przede wszystkim gigantyczną wiedzę na temat naprawy ploterów.

Justynka77

Posty: 11

 
Gdy sam oddawałem ploter do naprawy to również zależało mi na jak najszybszym czasie i ploter zdobyłem z powrotem w ciągu dwóch dni od oddania go do serwisu.

Anjinsaan

Posty: 20

 
Na Twoim miejscu najpierw sprawdziłbym koszty naprawy Twojego plotera bowiem mogą być one bardzo niskie a kupowanie nowego to bardzo gigantyczny wydatek i zdecydowanie nieopłacalny w wypadku drobnej awarii.

Dersei02

Posty: 17

 
Jeżeli faktycznie zależy Ci na zaoszczędzeniu pieniędzy to w mojej opinii naprawa jest jedynym słusznym wyjściem. Twój ploter po niej będzie jak nowy więc nie musisz się obawiać o jego ponowną awarię po krótkim czasie użytkowania ponieważ będzie ona mało prawdopodobna.

giena1977a

Posty: 10