jaki termin na rejestracje pojazdu, polecicie ?

jaki termin na rejestracje pojazdu, polecicie ?

Nie zdążyłem z rejestracją pojazdu. Teraz moje pytanie ile kary za brak przerejestrowania pojazdów przewidują?

ruszaj45

Posty: 1

 
Nie zastanawiałem się ile mam czasu na zgłoszenie nabycia pojazdu, bo robię to od razu. Zawsze wszystkie formalności załatwiam od ręki. Wiem, że jeśli się czegoś nie zrobi od razu to później człowiek zapomina i są z tego same problemy. Tego przecież nie chcemy.

Fajae

Posty: 15

 
Nie mam dziś pojazdu i za moich czasów jeździło się do oporu na umowach od poprzednich posiadaczy. Dzisiaj widać, że się troszkę pozmieniało. Państwo chce mieć kontrole nad tym, co się dzieje i widzieć skąd ludzie mają pieniądze na zakupy nowego pojazdu.

kryzys

Posty: 9

 
Kupując samochód najlepiej będzie od razu zabrać się za ustalanie terminów przerejestrowania. Jeżeli są dalekie to bierzemy się za zgłoszenie nabycia pojazdu.

090913123

Posty: 2

 
W łatwy sposób można sprawdzić ile macie czasu na rejestracje pojazdu, bo na stronie https://www.terminnarejestracje.pl jest specjalny licznik. Wpisuje się datę zakupu i już.

kluska4

Posty: 5

 
Na nieszczęście rejestrować trzeba na czas. U nas są takie kolejki, że świecie trzeba się ustawiać żeby się tam dostać, natomiast nie ma niestety innego wyjścia.

jajosz12

Posty: 2

 
Od dużo lat nic się nie zmienia z terminem na rejestracje pojazdów i jest to trzydzieści dni. Bez wątpienia mało, kto się tego trzyma. Brak czasu, lecz i chęci, zatem tak się dzieje.

Yuri20

Posty: 5

 
Trzeba dokładnie wszystko sprawdzać. Wiem, że jest strona, na jakiej można zbadać do ilu dni musicie zarejestrować samochody. W kilka chwil. Wyjaśni się sprawa i wiemy, że trzeba do daty podanej przerejestrować i zgłosić pojazd. Ryzykowanie tutaj nic nie da, bo dostaniemy wysoką karę z urzędu, a to nam się nie opłaca.

korasek

Posty: 4

 
W internecie sprawdźcie ile macie czasu na zgłoszenie zbycia wozu. Z tego, co wiem to trzydzieści dni, natomiast może się coś zmieniło? Wiem, iż ze zgłoszeniem było trzydzieści dni, a później poprzez pandemie było to sto osiemdziesiąt dni. Teraz chyba znowu jest trzydzieści, natomiast lepiej sprawdzić to wszystko na bieżąco.

Black_Riot

Posty: 2

 
W internecie sprawdźcie ile macie czasu na zgłoszenie zbycia pojazdu. Z tego, co wiem to trzydzieści dni, ale może się coś zmieniło? Wiem, że ze zgłoszeniem było trzydzieści dni, a później przez pandemie było to sto osiemdziesiąt dni. Teraz chyba znowu jest trzydzieści, ale lepiej sprawdzić to wszystko na bieżąco.

Jasio234

Posty: 2