gdzie kupić sukienkę

gdzie kupić sukienkę

Jakie sukienki są teraz w modzie na studniówkę? Obejrzałam i przymierzyłam już tyle, że aż boli głowa i nie potrafię się zdecydować. Dziewczyny, w czym wy idziecie na swoje studniówki?

labuh

Posty: 5

 
Nie chodzę na sylwestrowe bale, więc nie mam tego problemu, ale na wesela już zawsze jest problem.

Jasiaaa

Posty: 8

 
To jest fajna opcja, bo można zapłacić za przesyłkę raz zamiast 2 razy. Ja to nawet zwracam uwagę, gdzie przesyłka jest tańsza i nawet kupię w sklepie, który ma droższe produkty, byleby przesyłka była tańsza. Dziwne to trochę, wiem.

Bienkus

Posty: 7

 
Proszę państwa, a oto moja suknia. Co o niej sądzicie? https://www.lejdi.pl/p10223,dluga-bordowa-suknia-wieczorowa-na-cienkich-ramiaczkach-bella.html . Wiem, że dekolt trochę spory, ale ogólnie mam duży biust, więc ładnie będzie to wyglądać. No może nie aż tak duży, jak na zdjęciach, ale jak się schylę, to niczego nie widać.

zinger545

Posty: 5

 
Będąc na miejscu Twojej żony, chciałabym dostać zestaw pędzli do makijażu, ale takich profesjonalnych.

Lupusx

Posty: 15

 
Super, że tak przyjmujesz się prezentem dla żony, ale oprócz tego, co wymieniły dziewczyny, nie mam absolutnie pomysłu na prezent, który mógłbyś kupić.

Spirek

Posty: 22

 
A dlaczego koniecznie chcesz kupować wszystko za jednym razem? Może lepiej byłoby bardziej się otworzyć i skompletować sobie zakupy w kilku miejscach. Dla mnie to akurat nie ma znaczenia. Ważne tylko, że jak kupuje przez internet, to żebym miała jak najtańszą wysyłkę.

namok

Posty: 8

 
Jaki styl lubisz? Jedni chcą kupować vintage shopach, inni wolą produkty luksusowe, a inni zwyczajne z Chin. To chyba wszystko zależy od gustu.

Kidi

Posty: 10

 
Ja na tego Sylwestra kupuję sobie sukienkę wysadzaną sztucznymi perłami. Mam nadzieję, że nie pourywają się po wypraniu, ale wyglądają pięknie. W sumie pasowałoby już złożyć zamówienie.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Długie sukienki podobają mi się tylko na modelkach, które są bardzo szczupłe i wysokie. Jak sama mam się bawić, to zdecydowanie wolę krótszą sukienkę, najwyżej midi, ale na pewno nie do ziemi i tobie też tak radzę.

CzarnyBlant

Posty: 4