ubezpieczenia turystyczne Gdynia, znacie ?

ubezpieczenia turystyczne Gdynia, znacie ?

Nie wiem czy wykupić ubezpieczenie dla domu z Gdyni czy w ogóle dać sobie spokój? Macie takie ubezpieczenia?

mack

Posty: 1

 
Korzystałem z firmy Tusiewicz ubezpieczenia i jestem bardzo zadowolony. Kupowałem u nich ubezpieczenie na samochód. Wyliczyli mi bardzo niską składkę i dlatego u nich zostałem. Polecam tę firmę.

Kitas

Posty: 3

 
Bez kłopotów można znaleźć ubezpieczenie na samochód w Gdyni w porządnej cenie. Na pewno agencja ubezpieczeniowa ma dużo ofert, zatem zgłoszenie się do nich ma sens. Oszczędzamy sobie tym samym sporo czasu, lecz i też bardzo sporo pieniędzy.

Black_Riot

Posty: 3

 
Ubezpieczeń jest bardzo dużo. Wszystkich kupować nie trzeba, ale w przypadku OC na samochód jest to obowiązkowe. Jeśli mamy kredyt na dom albo mieszkanie to też lepiej będzie jednak sobie ubezpieczenie kupić. Nigdy nie wiemy, co może się zdarzyć. Trzeba być na wszystko przygotowanym.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Mamy ubezpieczenie na firmę z Gdyni, bo przygotowała mi to jedna z agencji. Mam małą jednoosobową firmę, ale takie ubezpieczenie chroni mnie i moją rodziną. W razie problemów ze zdrowiem będę mógł na ubezpieczenie liczyć. Składka jest niska, ale w razie, czego zyski z niej są naprawdę bardzo duże.

Lupusx

Posty: 4

 
My mamy ubezpieczenie turystyczne z Gdyni od jednej z agencji. Jeśli tylko gdzieś jedziemy to od razu bierzemy ubezpieczenie. Po co ryzykować? Znajomi nie mieli ubezpieczenia i dostali rachunek za szpital na kilka tysięcy euro. Ubezpieczenie jest naprawdę bardzo tanie, zatem żadne kombinacje nie mają tutaj większego sensu.

Marioleczka

Posty: 11

 
Należałoby przejrzeć oferty na ubezpieczenia pojazdów w Gdyni, bowiem wówczas zorientujemy się, co i jak wygląda? Wymagania mamy niezmiernie inne, bowiem jedni biorą jedynie OC, a inni też chcą AC. Są tacy, którzy biorą pełne pakiety z szybami, oponami i innymi cudami. Każdy bez kłopotów może coś dla siebie dopasować.

TomekK

Posty: 2

 
Korzystałem z firmy Tusiewicz ubezpieczenia i jestem niezwykle usatysfakcjonowany. Kupowałem u nich ubezpieczenie na samochód. Wyliczyli mi niezwykle niską składkę i wobec tego u nich zostałem. Polecam tę firmę.

Aniusiaaa1

Posty: 8

 
Dla mnie bardzo korzystne ubezpieczenie zdrowotne z Gdyni ma firma https://tusiewicz.com.pl/ubezpieczenia-zdrowotne/. Mają różne ubezpieczenia, zatem każdy zainteresowany coś dopasuje.

frunter45

Posty: 19

 
Zawsze ubezpieczam dom w Gdyni, albowiem nie chce ryzykować. To są niskie koszty, a jak dach mi spadnie od wiatru albo pojawi się pożar to skąd wezmę na to pieniądze? Ubezpieczenie to najlepsze zabezpieczenie i dziwię się, że niektóre osoby w ogóle go nie wykupują.

Klara323

Posty: 2